Divergent zwiastun filmu

W sieci można już znaleźć pełną wersję zwiastunu filmu Divergent, nadchodzącego romantycznego widowiska science-fiction w reżyserii Neila Burgera, oto on:


DIVERGENT

To co sprawia, że jesteś inny, czyni Cię niebezpiecznym!

Plot:
„Divergent to porywający przygodowy thriller science-fiction osadzony w futurystycznym świecie, gdzie społeczeństwo zostało podzielone na pięć frakcji. Gdy jakaś osoba osiąga dorosłość, musi wybrać frakcję, której poświęci się do końca swego życia. Tris Prior (Shailene Woodley) wybiera Dauntless—śmiałych ryzykantów pragnących pokazać swą odwagę ponad wszystko. Podczas ceremonii inicjacji, Tris dokonuje śmiertelnie niebezpiecznych rzeczy i mierzy się ze swymi największymi obawami w spektakularnych symulacjach. Gdy odkrywa, że należy do grupy Divergent, osób nie pasujących wyłącznie do jednej frakcji, zostaje ostrzeżona, że musi zachować ten fakt w tajemnicy jeżeli nie chce ryzykować swym życiem Tris odkrywa zbliżającą się wojnę, która zagrozi jej rodzinie i życiu tajemniczego lidera frakcji Dauntless, w którym się zakochała; Tris musi przystąpić do najważniejszego testu – ma zdecydować czy ujawnienie się jako jedna z Divergent ocali jej świat, czy go zniszczy..”

W obsadzie znaleźli się Shailene Woodley, Kate Winslet, Theo James, Ashley Judd, Tony Goldwyn, Ray Stevenson, Mekhi Phifer, Maggie Q, Jai Courtney, Miles Teller, Zoë Kravitz, Ansel Elgort, Ben Lloyd-Hughes, Ben Lamb, Christian Madsen i Amy Newbold. Film oparty jest na bestsellerowej powieści o tym samym tytule, autorstwa Veronicki Roth.

Podoba Ci się ten zwiastun filmu Divergent? Czy wiernie oddaje treść książki? Podzielcie się przemyśleniami!

Data premiery: 21 marzec 2014.
:)