Diana film

Aktorka Naomi Watts dostała główną rolę księżnej Diany w filmie Diana (poprzednio nosił tytuł roboczy Caught in Flight), nadchodzącej biografii Księżnej Walii. Reżyserem filmu jest Oliver Hirschbiegel, a całość opiera się na scenariuszu autorstwa Stephena Jeffreysa. Oprócz Naomi Watts w filmie wystąpią również Naveen Andrews, Douglas Hodge, oraz Juliet Stevenson. Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.

Zwiastun filmu Diana

Pierwsze oficjalne ujęcie Naomi Watts w roli Księżnej Diany w filmie Diana:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)


Fabuła:
„Film stanowi obraz Diany, Księżnej Walii w czasie ostatnich dwóch lat jej życia. Ukazuje to, jak odnalezienie szczęścia osobistego po raz pierwszy w życiu pozwoliło jej osiągnąć ogromny sukces i stać się kluczową postacią na arenie międzynarodowej i niepowtarzalnym dobroczyńcą.”

Kilka słów od Naomi Watts:

„Jestem podekscytowana i zaszczycona tym, że będę miała okazję wcielić się w rolę niesamowitej kobiety, która na tak wiele sposobów wywierała ogromny i pozytywny wpływ na otoczenie”

Aktorka Naomi Watts

Nie jestem fanem rodziny królewskiej, ale z chęcią zobaczyłbym ten film gdyby była okazja do zobaczenia księżnej nago (rozebranej dla Karola lub Dodiego – bez znaczenia)! Naomi Watts to przecież piękna aktorka! No cóż, nie sądzę jednak żeby tak było…

Tak czy inaczej, odwiedzajcie nasz serwis, a uzyskacie więcej informacji na temat filmu Diana.
:)