Devil May Cry film

Screen Gems zakupiło prawa do Devil May Cry, serii gier komputerowych stworzonych przez firmę Capcom. Studio zamierza przenieść historię z gry na duzy ekran. Scenarzysta Kyle Ward (stworzył scenariusz do filmu Kane & Lynch, który jest obecnie na etapie przedprodukcji) został zatrudniony do napisania scenariusza dla tej adaptacji z udziałem prawdziwych aktorów. Nie ogłoszono jeszcze nazwiska reżysera. Nie ma też oficjalnej daty premiery, ale IMDb umieściło film na liście debiutów na rok 2013.

Zwiastun Devil May Cry

Dla tych co nie znają Devil May Cry, jest to gra komputerowa typu bij i zabij (hack 'n slash). Pierwotnie miała to być kontynuacja serii Resident Evil, ale Devil May Cry tak bardzo różni się stylem, że stworzono z niego całkowicie nowy produkt. Historia opowiada o losach mężczyzny imieniem Dante, który mści się na demonach z piekieł za śmierć matki. Oto wstęp filmowy do pierwszej części Devil May Cry:


DEVIL MAY CRY

Z tego co słyszałem, film będzie oparty na 4 części gry Devil May Cry, która jest tak naprawdę wstępem do trzech poprzednich części.

Jak myślicie, który aktor powinien zagrać główną postać Dantego? Jakieś sugestie odnośnie fabuły?

Tak czy inaczej zostańcie z nami, a przekażemy wam więcej szczegółów dotyczących filmu Devil May Cry.
:)