Dark Places film

Aktorka Chloë Grace Moretz udostępniła to zdjęcie z planu thrillera dramatycznego Dark Places w reżyserii Gillesa Paquet-Brennera, opartego na powieści o tym samym tytule autorstwa Gillian Flynn:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Dark Places, film osadzony w miasteczku famerskim w Kansas, opowiada o Libby Day (Charlize Theron), jedynym żywym świadku traszliwej masakry, w której życie straciły jej matka i siostry. Libby wierzy, że masakra była dziełem satanistycznego kultu i zeznaje w sądzie przeciwko własnym braciom. 25 lat po morderstwie nadal prześladuje ją brutalna przemoc z przeszłości, a pewnego dnia spotyka grupę amatorskich śledczych tworzących grupę o nazwie 'The Kill Club'. Grupa pragnie zaspokoić swoją ciekawość i rozpoczynają własne śledztwo w tej sprawie z przekonaniem, że bracia Libby są niewinni. Aby im pomóc, Libby musi odkryć bolesne wspomnienia z tamtego okresu i przekonać się, że przeszłość nie jest taka jak jej się wydawało.”

W obsadzie znaleźli się Charlize Theron, Chloë Grace Moretz, Nicholas Hoult, Christina Hendricks, Corey Stoll, Tye Sheridan, Sean Bridgers, oraz Drea de Matteo.

Czy czytaliście książkę, na podstawie której powstał film? Jest dobra?

Datę premiery filmu Dark Places zaplanowano na 1 września 2014 roku.
:)