Czarownica zwiastun filmu

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun filmu fantasy Czarownica, w którym główną rolę gra Angelina Jolie, spójrzcie poniżej:


CZAROWNICA
Fabuła:
„Studio Disney’a przygotowuje film 'Czarownica' – to nieznana historię najsłynniejszego czarnego charakteru znanego z klasyka 'Śpiąca Królewna' z 1959 roku. Piękna kobieta o czystym sercu imieniem Maleficent prowadzi spokojne życie w królewskim lesie, az pewnego dnia armia najeźdźców zakłóca harmonię tych ziem. Maleficent staje się zaciekłą obrończynią krainy, lecz w końcu zostaje bezwzględnie zdradzona – wkutek tych wydarzeń jej serce zamienia się w głaz. Żądna zemsty Maleficent stacza epicką bitwę z następcą króla i rzuca klątwę na jego nowonarodzone dziecko, Aurorę. Gdy dziewczynka dorasta, Maleficent uświadamia sobie, że Aurora stanowi klucz do pokoju w królestwie, a może nawet do prawdziwego szczęścia czarownicy.”

Uwielbiam Angelinę Jolie jako słynną wiedźmę Disney’a! Nie mogę się doczekać tego filmu!

Mamy też kilka zdjęć z filmu:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Oprócz Angeliny Jolie w obsadzie znaleźli się również: Elle Fanning, Sharlto Copley, Brenton Thwaites, Sam Riley, Peter Capaldi, Miranda Richardson, Juno Temple, Imelda Staunton i Lesley Manville.

Data premiery: 30 maj 2014.
:)