Cosmopolis zwiastun

Cosmopolis filmDotarlismy do pierwszego oficjalnego zwiastunu Cosmopolis, nadchodzącego dramatu w reżyserii Davida Cronenberga:

Zwiastun filmu Cosmopolis

Fabuła:
„Nowy Jork, niezbyt odległa przyszłość: Eric Packer, 28-letni złoty chłopiec świata finansów śniący o życiu w cywilizacji ponad obecną, obserwuje jak mroczny cień pada na galaktykę Wall Street, której jest niekwestionowanym władcą. Gdy szofer wiezie go na strzyżenie do starego zakładu jego ojca, uwagę przykuwa nagle kurs wymiany waluty yuan: pnie się w górę wbrew wszelkim przewidywaniom niszcząc plany Ericka, który obstawiał odwrotną sytuację. Eric Packer traci swoje imperium z każdą kolejną sekuną. W międzyczasie na ulicach miasta dochodzi do eksplozji dzikiej aktywności. Podczas swojej 24-godzinnej odysei przez miasto chłopak popada w coraz większą paranoję widząc zagrożenie ze strony prawdziwego świata nadciągające na jego chmurę wirtualnych przekonań. Packer powoli składa wskazówki w jedną całość, co doprowadzi go do przerażającej tajemnicy: jego nieuchronnego zabójstwa.”

W filmie występują Robert Pattinson, Sarah Gadon, Paul Giamatti, Kevin Durand, Juliette Binoche, Samantha Morton, i Mathieu Amalric.
:)