Cobra The Space Pirate film

Francuski filmowiec Alexandre Aja (nakręcił film Pirania 3D) pracuje nad Cobra The Space Pirate, filmową adaptacją serialu manga osadzonego w kosmosie, który napisał i narysował Buichi Terasawa. Alexandre Aja jest naprawdę podekscytowany Cobrą: pierwszy raz spotkał się z tym bohaterem w dzieciństwie gdy oglądał serial animowany w telewizji. Teraz jest zdeterminowany aby przenieść Cobra The Space Pirate na duży ekran i pracuje ciężko nad scenariuszem do tej adaptacji z udziałem prawdziwych aktorów. Premierę filmu zaplanowano na rok 2013.

Zwiastun filmu Cobra The Space Pirate

Oto pierwszy oficjalny plakat zwiastujący nadchodzący film Cobra The Space Pirate:
(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

COBRA: THE SPACE PIRATE

Fabuła:
„Nowy film opowiada losy Cobry, niesławnego pirata i rzezimieszka, który odmawia przyłączenia się do Federacji Zjednoczonych Galaktyk, na skutek czego wydano za nim list gończy i wyznaczono ogromną nagrodę. Próbuje utrzymać swoją tożsamość w tajemnicy i uniknąć pojmania, łączy siły z seksowną łowczynią nagród imieniem Jane, która pragnie odnaleźć swoje siostry i odszyfrować mapę skarbów, którą nosi wytatuowaną na plecach. Ich wspólny cel: wyzwolić zagubiony skarb na Marsie.”

Reżyser Alexandre Aja obiecuje, że duch filmu pozostanie wierny mandze:

„Musimy zachować istotę Cobry. Jest poszukiwaczem przygód i uwodzicielem. Wszystkie zmysłowe i seksowne kwestie muszą być uwzględnione w filmie. Podobnie jak humor i przygoda. Cały wszechświat stworzony przez Terasawę musi być przeniesiony na duży ekran.”

Reżyser Alexandre Aja

Oto wstęp do oryginalnego serialu telewizyjnego


Który aktor powinien wcielić się w postać Cobry?

Tak czy inaczej, zostańcie z nami, a podamy więcej szczegółów dotyczących filmu Cobra The Space Pirate!
:)