Cloudy 2 Revenge of the Leftovers film

Sony Pictures Animation ujawniło pierwsze oficjalne streszczenie fabuły kontynuacji filmu Klopsiki i Inne Zjawiska Pogodowe:

Fabuła:
„CLOUDY 2: REVENGE OF THE LEFTOVERS zaczyna się w momencie, w którym skończył się filmu KLOPSIKI I INNE ZJAWISKA POGODOWE. Wynalazca Flint Lockwood w końcu zostaje doceniony za swój geniusz, a jego idol Chester V (Will Forte z programu Saturday Night Live) zaprasza go, aby dołączył do The Live Corp Company, gdzie najmądrzejsi wynalazcy z całego świata tworzą technologie mające poprawić życie ludzi na Ziemi. Barb (Kristen Schaal z filmów Toy Story 3 i 30 Rock) to prawa ręka Chestera – i jednocześnie jeden z jego największych wynalazków – jest wysoce rozwiniętym orangutanem z ludzkim mózgiem, ma wredny charakter, manipuluje innymi i uwielbia szminki do ust.
Flint od zawsze marzył o tym, aby być wielkim wynalazcą, lecz wszystko się zmienia gdy odkrywa, że jego najsłynniejsza maszyna – zmieniająca wodę w jedzenie – nadal działa i wytwarza teraz zmutowane bestie jedzeniowe. W jego rękach spoczywa los ludzkości, więc wraz z przyjaciółmi musi udać się w niebezpiecznie pyszną misję, stanąć do walki z głodnymi tacodylami, krewetkansami, jabłkowymi pytonami, serowymi pająkami i innymi stworzeniami, aby ocalić świat… raz jeszcze!”

Czy Flint zdoła poskromić te bestie, czy też będzie musiał je zniszczyć? Dowiecie się tego z filmu Cloudy 2!
:)