Captain America The Winter Soldier zwiastun filmu

W sieci pojawił się już oficjalny zwiastun filmu Captain America 2 The Winter Soldier i nie brakuje w nim akcji! Spójrzcie poniżej:

Film Captain America 2


CAPTAIN AMERICA 2 THE WINTER SOLDIER
Fabuła:
„Po wydarzeniach w Nowym Jorku znanych z filmu The Avengers przyszedł czas na film 'Captain America: The Winter Soldier', w którym Steve Rogers, znany jako Captain America, prowadzi spokojne życie w Waszyngtonie i próbując dostosować się do współczesnego świata. Lecz gdy jego kolega z S.H.I.E.L.D. zostaje zaatakowany, Steve wplątuje się w sieć intryg, które zagrażają światowemu bezpieczeństwu. Wraz z Black Widow, Captain America próbuje ujawnić ciągnący się bez końca spisek jednocześnie walcząc z zawodowymi zabójcami, wysłanymi aby go uciszyć. Gdy cały niecny plan wychodzi na jaw, Captain America i Black Widow zwracają się o pomoc do kolejnego sprzymierzeńca, Falcona. Niemniej jednak wkrótce będą musieli zmierzyć się z niespodziewanym i niebezpiecznym przeciwnikieim zwanym Winter Soldier.”

Jeżeli nie posiadasz supermocy, lepiej miej ze sobą spadochron! Ta nowa część filmu Captain America zapowiada się jeszcze lepiej niż poprzednia!

Kontynuację reżyserują Anthony Russo i Joe Russo, a w obsadzie znaleźli się: Chris Evans, Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Cobie Smulders, Frank Grillo, Emily Van Camp, Hayley Atwell, oraz Robert Redford.

Datę premiery filmu Captain America 2 The Winter Soldier wyznaczono na 4 kwietnia 2014 roku.
:)