Byzantium zwiastun filmu

Byzantium film, w którym Gemma Arterton i Saoirse Ronan grają żądne krwi wampiry.W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun filmu Byzantium, nadchodzącego dramatu o wampirach w reżyserii Neila Jordana (w 1994 roku nakręcił „Wywiad z Wampirem”), w oparciu o scenariusz Moiry Buffini, obejrzyjcie go poniżej:

Film Byzantium – w kinach w 2013 roku!


BYZANTIUM

Dwie kobiety, dwa stulecia, jeden głód:
nie ma więzi silniejszej niż więź krwi!

Fabuła:
„Dwie tajemnicze kobiety poszukują azylu w zniszczonym nadmorskim kurorcie. Clara spotyka samotnego Noela, który zapewnia schronienie w swoim opuszczonym domku gościnnym o nazwie Byzantium. Uczennica Eleanor zaprzyjaźnia się z Frankiem i zdradza mu zabójczy sekret kobiet. Urodziły się 200 lat temu i od tego czasu żywią się ludzką krwią. Plotka o ich pochodzeniu obiega okolicę i wkrótce będą musiały zmierzyć się ze śmiertelnymi konsekwencjami swej przeszłości.”

Neil Jordan powraca z kolejnym, pokręconym filmem o wampirach! Podoba mi się to jak film balansuje między ociekającą krwią rozróbą i melancholijną refleksją. Nie mogę się już doczekać!

W filmie występują Gemma Arterton, Saoirse Ronan, Jonny Lee Miller, Sam Riley i Tom Hollander. Nie ujawniono jeszcze oficjalnej daty premiery.
:)