Bullet Run film

Bullet Run filmReżyser Rob Cohen (stworzył filmy Szybcy i Wściekli, oraz xXx) rozpocznie pracę nad Bullet Run, nowym thrillerem akcji opartym o scenariusz autorstwa Andrew Hiltona. Film będzie podobno czymś w rodzaju Szybkich i Wściekłych na pustyni, więc powinniśmy spodziewać się sporej dawki akcji. Nie ma żadnych wieści na temat obsady. Nie ogłoszono też jeszcze oficjalnej daty premiery.

Zwiastun filmu Bullet Run

Dzięki uprzejmości serwisu Deadline przedstawiamy skrót fabuły filmu Bullet Run:

Fabuła:
„Dowódca elitarnej jednostki ochrony prywatnej i jego żona, była agentka CIA, przekraczają zamknięte granice Iranu aby pochwycić człowieka, który zabił ich córkę. Operacja nie udaje się i muszą polegać na swoich umiejętnościach prowadzenia auta i na flocie podrasowanych samochodów aby przebyć 200 mil drogi w deszczu kul i utrzymać przy życiu człowieka, którego najchętniej widzieliby martwym.”

Eee, czy naprawdę w Iranie mają podrasowane samochody? Czy Ci ekstremistyczni mułłowie pozwalają swoim biednym obywatelom Iranu na posiadanie takich pociągających aut? Powinniśmy spodziewać się Ferrari i Porsche, a może raczej łazików i wielkich aut terenowych?

Tak czy inaczej, więcej szczegółów dotyczących filmu Bullet Run już wkrótce!
:)