Bridget Jones 3 film

Bridget Jones 3 filmOd pewnego czasu krążą słuchy o trzecim filmie o Bridget Jones. Zarówno Rene Zellweger jak i Colin Firth są zainteresowani ponownym wcieleniem się w swoje role, a wydaje mi się, że Hugh Grant też chciałby powrócić. Kilka słów od Colina Firtha na temat potencjalnego filmu Bridget Jones 3:

Zwiastun filmu Bridget Jones 3

„[…] czasami trzeci film jest lepszy niż drugi. Nie chcę być częścią powtarzalnej serii, ale przecież wszyscy się starzejemy! Myślę, że pomysł przedstawienia Marka D’Arcy, Daniela Cleavera i Bridget Jones w podeszłym wirku mógłby być całkiem zabawny. Przecież pracujemy nad komedią.”

Aktor Colin Firth


Niestety projekt zaginął gdzieś po drodze. Jednak wylgląda na to, że są jeszcze powody do nadziei: według Daily Mail, reżyser Paul Feig (który nakręcił świetną komedię Druhny) jest na wstępnym etapie negocjacji dotyczących nakręcenia Bridget Jones 3. Miejmy więc nadzieję, że film wejdzie wkrótce w fazę produkcji.

Historia w Bridget Jones 3 zostanie prawdopodobnie oparta na dalszych przygodach Bridget Jones spisanych przez autorkę na łamach The Independent: Bridget (Renee Zellweger) próbuje zajść w ciążę, lecz po raz kolejny znajduje się w sytuacji rozerwania pomiędzy Markiem (Colin Firth), a Danielem (Hugh Grant).

Tak czy inaczej podamy więcej informacji na temat filmu Bridget Jones 3 jak tylko się pojawią.
:)