Big Wedding film

Robert De Niro i Diane Keaton razem w filmie The Big Wedding, nowej komedii, za scenariusz i reżyserię której odpowiada Justin Zackham (napisał również scenariusz filmu „Choć goni nas czas”). To opowieść o dawno rozwiedzionej dwójce ludzi, którzy udają małżeństwo gdy cała rodzina zbiera się na kolejny ślub. W obsadzie znaleźli się również Amanda Seyfried, Katherine Heigl, Robin Williams, Topher Grace, Susan Sarandon, oraz Ben Barnes. Datę premiery filmu The Big Wedding wyznaczono na 26 października 2012 roku.

Zwiastun filmu Big Wedding

Pierwszy oficjalny plakat zapowiadający film The Big Wedding:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Film The Big Wedding

Plot:
„Film opowiada o Donie (Robert De Niro) i Ellie (Diane Keaton), dawno rozwiedzionej parze udającej szczęśliwe małżeństwo na ślubie ich syna. Wśród rodziny i przyjaciół to oszustwo przybiera na sile z każdą chwilą i prowadzi do wielu zabawnych sytuacji, przedstawia nam więzi, które łączą ludzi ze sobą.”

Obsada filmu jest imponująca! Jednak czy cały ten talent jest w stanie dostarczyć nam zabawny film? Wkrótce powinniśmy zobaczyć zwiastun, a wtedy będziemy wiedzieli czego się spodziewać.

Już wkrótce podamy kolejne informacje odnośnie filmu The Big Wedding!
:)