Benedict Cumberbatch W Ciemność Star Trek 2

Nowe zdjęcie z filmu W Ciemność Star Trek przedstawia Jamesa T. Kirka (Chris Pine), Spocka (Zachary Quinto) i czarny charakter (Benedict Cumberbatch):

Zwiastun filmu Star Trek 2

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)


(Od lewej) Zachary Quinto jako Spock, Benedict Cumberbatch jako John Harrison i Chris Pine jako Kirk w filmie W CIEMNOŚĆ STAR TREK ze studia Paramount Pictures i Skydance Productions

Fabuła:
„Gdy załoga statku Enterprise zostaje wezwana do domu okazuje się, że niepowstrzymana siła działająca w ramach organizacji zniszczyła flotę i wszystko co ona reprezentuje, pozostawiając nasz świat w głębokim kryzysie. Kapitan Kirk ma osobiste porachunki do wyrównania i prowadzi wyprawę do strefy wojennej chcąc schwytać tę jednoosobową broń masowej zagłady. Nasi bohaterowie stoczą bitwę na śmierć i życie, podważona zostanie miłość, przyjaźnie będą rozrywane i wymagane będzie poświęcenie dla jedynej rodziny, jaką ma Kirk: jego załogi.”

Zgodnie z oficjalną informacją, aktor Benedict Cumberbatch wciela się w rolę Johna Harrisona. Myślałem, że zagra Khana, genetycznie zmodyfikowanego superczłowieka. Słyszeliście o Johnie Harrisonie z oryginalnego serialu?
:)