Ben Affleck będzie nowym Batmanem! – Batman vs Superman – Człowiek Ze Stali 2

Warner Bros oficjalnie potwierdziło, że Ben Affleck wcieli się w postać Bruce’a Wayne’a, czyli Batmana, w nadchodzącym filmie o superbohaterach, w którym Superman zmierzy się z Batmanem! Reżyser Zack Snyder stoi na czele tego projektu, a scenariuszem zajmuje się David S. Goyer, bazując na historii stworzonej wspólnie z Zackiem Snyderem. Film będzie kontynuacją Człowieka Ze Stali. Nie ma jeszcze oficjalnego tytułu, być może będzie to po prostu „Batman vs Superman”.

Ben Affleck zagra u boku Henry’ego Cavilla, który po raz drugi wcieli się w rolę Clarka Kenta, czyli Supermana.

Kilka słów of reżysera Zacka Snydera na temat Bena Afflecka:

„Ben zapewnia interesującą przeciwwagę dla Supermana w wykonaniu Henry’ego Cavilla. Jego doświadczenie aktorskie pozwoli mu stworzyć złożoną postać człowieka starszego i bardziej doświadczonego niż Clark Kent; człowieka mającego za sobą wieloletnią batalię z przestępczością, a jednocześnie kogoś z urokiem miliardera Bruce’a Wayne’a. Nie mogę się już doczekać naszej współpracy.”

Reżyser Zack Snyder

Skoro zdecydowali się na „dojrzałego” aktora, film zapewne będzie inspirowany częścią 2 animacji „The Dark Knight Returns”, poniżej możecie obejrzeć zwiastun:

Czy cieszysz się na myśl o tym, że Ben Affleck zagra Batmana? Wypowiedz się!

Produkcja powinna rozpocząć się w 2014 roku, a latem 2015 możemy spodziewać się premiery filmu.
:)