Before I Go To Sleep film

Aktorka Nicole Kidman otrzymała główną rolę w Before I Go to Sleep, adaptacji powieści o tym samym tytule, autorstwa brytyjskiego autora, S.J. Watsona. To opowieść o kobiecie niezdolnej do zapamiętywania, która nagle odzyskuje pamięć i odkrywa, że wszystko co uważała za prawdę, jest tak naprawdę kłamstwem. Reżyserem filmu jest Rowan Joffe, a produkcją zajmuje się Ridley Scott. W kinach powinniśmy zobaczyć go w lutym 2013 roku.

Zwiastun filmu Before I Go to Sleep

Oto pierwszy oficjalny plakat z filmu Before I Go to Sleep:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

BEFORE I GO TO SLEEP

Niektóre koszmary przychodzą na jawie.

Oparte na międzynarodowym bestsellerze.

Fabuła:
„Before I Go to Sleep to thriller psychologiczny opowiadający o kobiecie cierpiącej na amnezję. Budzi się każdego ranka nie wiedząc nawet kim jest. Próbuje odbudować swoje wspomnienia korzystając z dziennika, który prowadzi. Dowiaduje się, że chodzi do lekarza, który pomaga jej odzyskać pamięć, że nazywa się Christine Lucas, że ma 47 lat, jest mężatką i ma syna. W miarę jak dziennik się rozrasta, zaczynają budzić się w niej wątpliwości odnośnie prawdy i rozpoczyna się jej niesamowita podróż pełna odkryć.”

Po przeczytaniu takiej zapowiedzi, jestem naprawdę ciekaw jak zakończy się ta historia! Rozważałem nawet zakup tej powieści, ale poczekam na film i z przyjemnością obejrzę występ Nicole Kidman.

Odwiedzajcie nas częściej, będziemy udostępniali kolejne szczegóły dotyczące filmu Before I Go to Sleep.
:)