Battle of The Year zwiastun

Battle of The Year filmObejrzyjmy zwiastun filmu Battle of The Year, nadchodzącego dramatu musicalowego 3D w reżyserii Bensona Lee, gdzie w rolach głównych występują Josh Holloway, Laz Alonso, Josh Peck, Caity Lotz, oraz Chris Brown:


BATTLE OF THE YEAR

Nie uwierzycie w sen dopóki nie uwierzycie w siebie nawzajem!

Fabuła:
„Battle of the Year to taneczne Igrzyska Olimpijskie, coroczy turniej, który przyciąga najlepsze zespoły z całego świata, gdzie Amerykanie nie odnieśli zwycięstwa już od piętnastu lat. Magnat hip-hopowy z Los Angeles i były B-Boy imieniem Dante (Laz Alonso) pragnie ponownie wprowadzić na szczyt kraj, który dał początek tej dyscyplinie. Jako trenera zespołu zatrudnia zatem swego przyjaciela Blake’a (Josh Holloway), byłego trenera mistrzowskiej drużyny koszykówki. Posługując się teorią, że odpowiedni trener może doprowadzić każdy zespół do zwycięstwa, tworzą Drużynę Gwiazd składającą się z najlepszych b-boyów w kraju. Do turnieju Battle of the Year pozostały zaledwie trzy miesiące, więc Blake musi wykorzystać całą swą wiedzę, aby z dwunastki indywidualistów uczynić zgraną drużynę zdolną wywalczyć główne trofeum dla Ameryki. Inspiracją są prawdziwe mistrzostwa świata odbywające się co roku we Francji.”

Battle of The Year to historia o wiele bardziej poważna niż ta, którą znamy z serii Step Up, fabuła jest wyraźnie bardziej realistyczna. W filmie nie zabraknie niesamowitych popisów tanecznych, pokazów siły i gracji, ukaże nam jak taniec uliczny z Nowego Jorku przerodził się w pełną inspiracji formę sztuki dla całego pokolenia ludzi na całym świecie. Jestem ciekaw jaki będzie efekt końcowy!

Premierę filmu Battle of The Year wyznaczono na 25 stycznia 2013 roku.
:)