Avengers npwy zwiastun

Poniżej możecie zapoznać się z nowym, epickim zwiastunem The Avengers, nadchodzącego filmu akcji o superbohaterach, którego reżyserem i scenarzystą jest Joss Whedon:

Zwiastun filmu Avengers

Fabuła:
„Studio Marvel we współpracy z Paramount Pictures przedstawiają 'The Avengers’– drużynę superbohaterów, która powstaje tylko raz w historii, w jej skład wchodzą takie ikony uniwersum Marvela jak Iron Man, Niesamowity Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye i Black Widow. Gdy niespodziewany złoczyńca zaczyna zagrażać bezpieczeństwu naszej planety, Nick Fury, dyrektor międzynarodowej agencji pokojowej znanej jako T.A.R.C.Z.A., uznaje że potrzebuje specjalnej drużyny, która wyciągnie świat znad krawędzi. Przeczesuje zatem całą planetę przeprowadzając swoistą rekrutację.”

W Avengers występują Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner i Samuel L. Jackson, reżyserem jest Joss Whedon; film jest oparty na wielce popularnej serii komiksów wydawnictwa Marvel pod tym samym tytułem, pierwszy raz ich przygody opublikowano w 1963 roku i od tej pory stali się sami w sobie komiksową instytucją. Przygotujcie się na niesamowicie ekscytujący film, pełen akcji i spektakularnych efektów specjalnych, The Avengers powitają nas latem 2012 roku!
:)