Avengers 2 film

Avengers 2 film - Kontynuacja filmu The AvengersW czasie panelu poświęconemu filmowi Avengers na targach NYCC 2011, Kevin Feige, prezes Marvel Studios, powiedział mniej więcej to, że możemy spodziewać się kontynuacji filmu Avengers. Zgadza się, zespół superbohaterów zbierze się ponownie: możemy szykować się na Avengers 2!

Zwiastun filmu Avengers 2

Nie ujawniono jeszcze fabuły. Nie wiemy nawet czy wszyscy superbohaterowie z pierwszego filmu (Iron man, Thor, Kapitan Ameryka, Hulk, Hawkeye, Czarna Wdowa and Nick Fury) powrócą. Ale na pewno cieszę się, że Marvel planuje tę kontynuację.

Marvel chce wykorzystać ten sam przepis jak w pierwszej części: zamierzają wypuścić nową serię filmów o superbohaterach (zaczynając od Iron Man 3, który jest już na etapie przedprodukcji), których znajdzie się wspólny wątek prowadzący ostatecznie do filmu Avengers 2.

Oto zwiastun pierwszej części filmu Avengers:


Czy macie może jakieś pomysły na fabułę Avengers 2? Podzielcie się nimi! Kto wie, jeżeli masz *naprawdę* dużo szczęścia może wpadnie ktoś z Marvela i skorzysta z Twojego pomysłu na film Avengers 2.
:)