Avengers 2 Age of Ultron film

Scena po napisach końcowych w filmie Avengers dała wskazówkę, że Thanos będzie czarnym charakterem w drugiej części. Jednak najwidoczniej nastąpiła zmiana planów (a może ta scena przedstawiła Thanosa jako łotra w całkiem innym filmie osadzonym w uniwersum Marvela? A może jako czarny charakter jeszcze następnej części Avengers?): kolejny film z serii Avengers będzie nosił podtytuł Age of Ultron. Poniżej znajdziecie oficjalne logo:

Zwiastun filmu Avengers 2 Age of Ultron

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)


AVENGERS 2 AGE OF ULTRON

Fabuła:
„Kontynuacja filmu Avengers przedstawi walkę drużyny superbohaterów z Ultronem, wściekłym robotem zdeterminowanym, aby podbić świat.”

Istnieje seria komiksów zatytułowana Age of Ultron, ale jej fabuła jest bardzo skomplikowana z uwagi na wielokrotne podróże w czasie. Film raczej nie odda tego wiernie, ale niektóre elementy zapewne będą zaadoptowane.

Byłoby miło, gdyby w Avengers 2 pojawili się Spider-man i Wolverine, tak jak to ma miejsce w komiksach z serii Age of Ultron. Jednak czy studio Fox, posiadające prawa autorskie do tych dwóch postaci, pozwoli na takie przejście?

Tak czy inaczej, co sądzicie o wyborze Marvela? Czy robot Ultron będzie odpowiednim czarnym charakterem do filmu Avengers 2? Wyraź swoją opinię!

Datę premiery filmu Age of Ultron zaplanowano na 1 maj 2015 roku.
:)