Avatar 4 film

Avatar 4 film

Mimo, że prace nad filmem Avatar 2 jeszcze się nie rozpoczęły, to James Cameron już mówi o filmie Avatar 4. Tak, oto co powiedział na łamach New York Timesa:

James Cameron„Ostatnie 16 lat swojego życia poświęciłem na odkrywanie głębin oceanu i robienie filmów. W ciągu 16 lat nakręciłem dwa filmy i zorganizowałem osiem wypraw. Rok temu pozbyłem się całkowicie działu rozwoju w mojej spółce produkcyjnej. Nie jestem zainteresowany rozwijaniem. Wchodzę w biznes poświęcony Avatarowi. Koniec. Kropka. Nakręcę Avatar 2, Avatar 3, być może również Avatar 4, nie będę już produkował filmów innym ludziom. Nie interesuje mnie przyjmowanie scenariuszy. Brzmi to jak ograniczanie się, ale chodzi o to, że poprzez film „Avatar” mogę powiedzieć wszystko co czuję, że powinno być powiedziane jeżeli chodzi o sytuację na świecie i moją opinię na temat tego, co powinniśmy z tym zrobić. Zrobię to w sposób rozrywkowy. Wszystko to, czego nie będę w stanie opowiedzieć w tym obszarze, opowiem w moich materiałach dokumentalnych, nad którymi nieprzerwanie pracuję. Przez ostatnie 10 lat stworzyłem pięć filmów dokumentalnych i mam nadzieję, że będzie ich o wiele więcej.”

Reżyser James Cameron

Miło słyszeć o potencjalnej czwartej części filmu Avatar i o tym, że Cameron chce skupić się na tej serii; niemniej jednak powinien najpierw dać nam Avatar 2 zanim zacznie fantazjować na temat kolejnych części.
:)