Annie film

Annie filmWill Smith i Jay-Z wyprodukują remake Annie, filmu z 1982 roku, opartego na sztuce z Broadwayu o tym samym tytule. Zgadnijcie kto zagra główną rolę: Willow Smith, tak, córka Willa Smitha! Wydaje się, że Will Smith pragnie aby ten film stał się kamieniem milowym w karierze cóki, podobnie jak to miało miejsce w przypadku jego syna Jadena po zagraniu w remake’u Karate Kid. Serwis Vulture donosi, że scenarzystka Emma Thompson negocjuje warunki w sprawie stworzenia odświeżonego scenariuszu na potrzeby tego remake’u. Portal IMDB umieścił film na liście premier planowanych na rok 2013.

Zwiastun filmu Annie

Oto zwiastun oryginalnego filmu Annie:


ANNIE
Fabuła:
„Osierocona Annie i jej pies Sandy mają okazję przez tydzień zaznać luksusu dzięki kampanii popularnościowej Olivera Warbucksa. Jednak poby Annie okazuje się czymś więcej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać gdyż dziewczyna zdobywa serca wszystkich po kolei, przy okazji ucząc się o kilku istotnych rzeczach.”

Nie mogę powiedzieć, że jestem podekscytowany tą nową wersją Annie. No ale jeżeli Willow Smith jest tak utalentowana jak jej ojciec i brat, to film powinien być przynajmniej zabawny.

Tak czy inaczej, wkrótce podamy więcej szczegółów na temat filmu Annie!
:)