All You Need Is Kill film, w którym gra aktor-scjentolog Tom Cruise

Pierwsze ujęcie Toma Cruise w mechanicznym skafandrze, pochodzące z All You Need Is Kill, nadchodzącego filmu science-fiction w reżyserii Douga Limana, opartego na powieści o tym samym tytule, którą napisał japoński pisarz Hiroshi Sakurazaka:

Zwiastun filmu All You Need Is Kill

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Streszczenie fabuły:
„Czasy niezbyt odległej przyszłości, w której obca rasa zwana Mimics atakuje Ziemię, obraca wielkie miasta w ruinę i zabija miliony ludzi. Żadna ludzka armia nie może się z nimi równać, są szybcy, brutalni i wykorzystują uzbrojone myśliwce i telepatycznych przywódców. Jednak narody postanawiają zjednoczyć się w walce przeciwko najeźdźcy i wspólnie podejmują ostatnią próbę odparcia ataku .
Pułkownik Bill Cage (Cruise) to żołnierz, który nigdy nie brał udziału w walce, a nagle zostaje wysłany na misję samobójczą, nie otrzymując żadnego szkolenia ani uzbrojenia. Ginie w ciągu kilku minut, jednak udaje mu się zabić jednego z ważniejszych rangą kosmitów. W niesamowitych okolicznościach mężczyzna budzi się ponownie tego samego poranka i ponownie przeżywa ostatnie godziny, gdzie musi walczyć i ginąć, po raz kolejny i raz jeszcze. Bezpośredni kontakt fizyczny pchnął go bowiem w pętlę czasoprzestrzenną, w której bez końca musi przeżywać straszliwą walkę.
Jednak za każdym razem Cage staje się twardszy, mądrzejszy i potrafi coraz lepiej walczyć z Mimicsami, a pomaga mu w tym członkini Sił Specjalnych Rita Vrataski (Blunt), która uśmierciła więcej Mimicsów niż ktokolwiek inny. Cage i Rita przechylają szalę zwycięstwa na swoją stronę, a każda kolejna bitwa staje się szansą do zniszczenia agresora i ocelanie planety.”

Ten mechaniczny strój nie wygląda na poręczny… Ale skoro pomaga przy zabijaniu tych cholernych obcych, to jest w porządku!

Datę premiery filmu All you Need is Kill wyznaczono na 12 marca 2014 roku.
:)