Alf film

ALF filmPamiętacie Alfa? Zgadza się, ten familijny serial science-fiction z końca lat 80-ych. Opowiadał o Alfie (skrót od ang. Alien Life Form – Obca Forma Życia), przyjaznego przybysza z kosmosu, który rozbija się w garażu rodziny Tannerów, pospolitych mieszkańców przedmieścia. Wygląda na to, że Alf trafi na duży ekran, przynajmniej taką nadzieję ma Paul Fusco, twórca postaci.

Zwiastun filmu Alf

Fusco powiedział serwisowi THR, że pracuje nad potencjalną adaptacją filmową i jest pewien, że projekt ma potencjał. Za kilka tygodni ma zamiar przedstawić materiał jednej z większych wytwórni filmowych.

„Myślę, że to odpowiedni moment. To wielka, ważna rzecz, aby dobrze zgrać się w czasie. Było wiele filmów o postaciach nie mogących równać się z Alfem, więc myślę że czas nadszedł. Sądzę, że może to być ogromny sukces na wielu płaszczyznach.
[…]
ALF może być teraz bardziej wygadany niż kiedykolwiek, świat jest przecież całkiem inny niż ten znany z lat 80-ych. Myślę, że to nadal wyróżniająca się postać, która ma wiele do powiedzenia. Sądzę, że podejdziemy do wielu kwestii w nowy, świeży sposób. Nie wydaje mi się, że będziemy powielać serial, ale być może uwzględnimy opowieść, w której wyjaśnimy to jak ALF się tu znalazł, umieścimy go w innej rodzinie i pozwolimy mu mówić samemu za siebie.”

Paul Fusco, twórca Alfa

Oto czołówka oryginalnego serialu telewizyjnego:

Całkowicie zgadzam się z Paulem Fusco: Alf zasługuje na własny film. Nie mogę się już doczekać gdy ten kosmita zacznie opowiadać swoje dowcipy w kinie.

Wkrótce ujawnimy więcej szczegółów dotyczących filmu Alf!
:)