Admission film

Admission no nadchodzący komediodramat w reżyserii Paula Weitza (nakręcił film „Był Sobie Chłopiec”), oparty na scenariuszu autorstwa Karen Croner i Jean Hanff Korelitz. Główne role grają Tina Fey, Paul Rudd, Michael Sheen, Gloria Reuben, Wallace Shawn, i Lily Tomlin. Zdjęcia rozpoczęły się w maju tego roku. Efekt końcowy powinniśmy otrzymać w 2013 roku.

Zwiastun filmu Admission

Aktorka Tina Fey została sfotografowana na planie filmu Admission w Nowym Jorku:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Portia Nathan (Tina Fey) zajmuje się rekrutacją na Uniwersytecie w Princeton. Ocenia tysiące pełnych nadziei studentów, jest niesamowicie inteligentna i w sposób podręcznikowy prowadzi swoje życie, zarówno w kwestiach zawodowych jak też i w prywatnym związku z kolegą po fachu, Markiem (Michael Sheen). Portia udaje się z wizytą do szkoły średniej w New Hampshire i okazuje się, że współzałożyciel szkoły John Halsey (Paul Rudd) studiował niegdyś razem z nią. Portia doznaje szoku gdy były kolega przypomina jej o decyzji z czasów studenckich, która zmieniła całe jej życie; miała syna, którego oddała do adopcji i wydaje jej się, że to jeden z uczniów Johna, a dokładnie odosobniony chłopak imieniem Jeremiah. Emocje zaczynają targać Portią i widzi jak jej życie wywraca się do góry nogami co sprawia, że zaczyna naginać zasady obowiązujące przy rekrutacji – ma nadzieję, że uda jej się postawić Jeremiah na najlepszej ścieżce i jednocześnie znaleźć dla siebie pewnego rodzaju odkupienie.”

Fabuła filmu Admission brzmi interesująco. Tina Fey i Paul Rudd w obsadzie to kolejny plus. Z pewnością zechcę obejrzeć całość.

Już wkrótce podamy kolejne informacje na temat filmu Admission!
:)