5 fragmentów z filmu Death Race 3 Inferno

Dotarliśmy do kilku fragmentów zapowiadających Death Race 3 Inferno, nowy thriller w reżyserii Roela Reine, gdzie w głównych rolach grają Luke Goss, Danny Trejo, Tanit Phoenix, Fred Koehler, Ving Rhames, Dougray Scott:

Zwiastun filmu Death Race Inferno


Wyścig Śmierci 3 – Naprawiłem Ci twarz i dałem możliwość odejścia


Wyścig Śmierci 3 – Witamy w piekle!


Wyścig Śmierci 3 – Walka dziewczyn


Wyścig Śmierci 3 – Zapomnij wszystko co wiesz o ściganiu! Wyścig na pustyni to nie tylko szybkość, to też wytrwałość i sprawdzian umiejętności


Death Race 3 Inferno – Meta
Fabuła:
„Skazany zabójca policjantów Carl Lucas, pseudonim Frankenstein, to gwiazda brutalnych, więziennych wyścigów znanych jako Wyścig Śmierci. Od wygrania wolności dla siebie i swojej drużyny dzieli go tylko jedno zwycięstwo, kiedy to zostaje zgłoszony do nowych zawodów, bardziej brutalnych i zaciekłych niż wszystko czego przedtem doświadczył. Lucas stawi czoła najbardziej bezwzględnym przeciwnikom i stoczy walkę o życie swoje i swojej załogi, na piekielnej Pustyni Kalahari w Południowej Afryce. Wpływowe osoby będą starały się mu w tym przeszkodzić, czy determinacja Lucasa będzie oznaczała jego koniec?”

Nowa część Wyścigu Śmierci z ekstremalną akcją, niesamowitymi pojazdami, brutalnymi sekwencjami kaskaderskimi i seksownymi kobietami: o tak!
:)