47 Roninów zwiastun filmu

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun 47 Roninów, nadchodzącego filmu fantasy o samurajach w reżyserii Carla Rinscha, z Keanu Reevesem w roli głównej, znajdziecie go poniżej:

Film 47 Roninów


47 RONINÓW
Fabuła:
„Zdradziecki wojownik zabija mistrza 47 Roninów i skazuje ich wszystkich na banicję; grupa samurajów bez przywódcy poprzysięga zemstę i odzyskanie honoru. Wygnani z domu i rozrzuceni po kraju, Roninowie muszą zwrócić się o pomoc do Kaia (Keanu Reeves) — człowieka, którego niegdyś wyrzucili ze swoich szeregów – walcząc z dzikim światem pełnym mitycznych bestii, zmiennokształtnych wiedźm i niezwykłych zagrożeń. Gdy wyrzutek Kai staje się ich najpotężniejszą bronią, zmieni go to w bohatera, który zainspiruje tę grupę rebeliantów do pochwycenia wieczności.”

Nie sądziłem, że ten film będzie miał w sobie tyle elementów fantasy… Jednak nie mam nic przeciwko! Dzięki temu rozrywka będzie jeszcze lepsza.

Oprócz Keanu Reevesa w obsadzie znaleźli się również Rinko Kikuchi, Hiroyuki Sanada, Kou Shibasaki i Tadanobu Asano. Film pojawi się na ekranach kin 10 stycznia 2014 roku.

Co sądzicie o pierwszym zwiastunie filmu 47 Roninów?
:)