4 nowe fragmenty z filmu Mother’s Day

Mother's Day filmDotarliśmy do czterech nowych fragmentów z filmu Mother’s Day, horroru w reżyserii Darrena Lynn Bousmana:


Mother’s Day – Jesteś lekarzem?


Mother’s Day – Pokaż mi swój filmowy uśmiech!


Mother’s Day – Rozumiesz?


Mother’s Day – Muszę wiedzieć, czy mówisz mi prawdę.

Fabuła:
„Trzech braci, po nieudanym skoku na bank, ucieka przed wymiarem sprawiedliwości i zmierzają do domu z nadzieją, że ich matka (Rebecca De Mornay) pomoże im w ucieczce. Najmłodszy z nich, Johnny (Matt O’Leary), zostaje postrzelony, a zdradliwy były partner zniknął z całą gotówką.
Gdy bracia docierają do domu okazuje się, że wszystkie ich rzeczy zniknęły, podobnie jak ich matka. Straciła dom w ramach egzekucji długu bankowego. Nowi właściciele, Beth i Daniel Sohapi (Jaime King i Frank Grillo) wraz ze swoimi gośćmi zebranymi na przyjęciu urodzinowym stają się zakładnikami braci.
Wkrótce przybywa matka, wraz z siostrą chłopców Lydią (Ann Woll) i wkrótce staje się jasne, że matka zrobi bezwzględnie wszystko, aby chronić swoje dzieci. Podczas tego jednego, straszliwego wieczoru w genialny sposób przejmuje kontrolę nad sytuacją i dyryguje ucieczką swoich synów. Będą zdrady, ujawniane tajemnice, grzechy będą piętnowane, a w samym środku tego wszystkiego znajdą się zakładnicy walczący o przetrwanie.”

Film jest nową wersją dzieła Charlesa Kaufmana z 1980 roku o tym samym tytule.
:)