300 Rise of an Empire zwiastun filmu

Dzięki Warner Bros możemy przedstawić wam pierwszy oficjalny zwiastun filmu 300 Rise of an Empire, nadchodzącego dramatu w reżyserii Noama Murro; w rolach głównych występują Sullivan Stapleton, Eva Green, Lena Headey, Hans Matheson, David Wenham i Rodrigo Santoro:

Film 300 Rise of an Empire


300 RISE OF AN EMPIRE
Fabuła:
„Film oparty o najnowszą powieść obrazkową Franka Millera, zatytułowaną Xerxes, opowiedziany w niezwykłym graficznym stylu znanym z filmu 300, ten nowy rozdział epickiej sagi rozgrywa się na morzu, gdzie grecki generał Themistokles próbuje zjednoczyć Grecję stając na czele natarcia, które zmieni przebieg wojny.
300 Rise of an Empire stawia Themistoklesa naprzeciw ogromnej inwazji Persów pod wodzą pół-boga Xerxesa i Artemisii, mściwej dowódczyni perskiej floty.”

Myślałem, że 300 Rise of an Empire będzie prequelem (w rzeczywistości bitwa o Maraton, na której oparto film, odbyła się przed bitwą ze Spartanami znaną z filmu 300) , jednak zrealizowano to jako kontynuację 300. Hollywood uwielbia pisać historię na nowo na potrzeby rozrywki! Zwiastun wygląda niesamowicie, nie mogę się już doczekać filmu!

Film 300 Rise of An Empire pojawi się w kinach 7 marca 2014 roku.
:)