21 Jump Street zwiastun

21 Jump Street film gdzie, w którym gra Channing Tattum i Jonah HillDotarliśmy do pierwszego, oficjalnego zwiastunu filmu 21 Jump Street i wygląda on zaskakująco dobrze:


21 JUMP STREET
Fabuła:
„W komedii z elementami akcji zatytułowanej 21 Jump Street, Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) są zdecydowani, aby zostawić swoje młodociane problemy za sobą. Dołączają do policyjnej, tajnej jednostki Jump Street i dzięki swemu młodzieńczemu wyglądowi przenikają do środowiska lokalnej szkoły średniej. Broń i odznakę zamieniają na plecak i ryzykują życie aby rozpracować brutalny i niebezpieczny krąg narkotykowy. Jednak przekonują się, że szkoła już nie jest taka sama jak wtedy gdy opuszczali ją kilka lat wcześniej – żaden z nich nie spodziewa się tego, że ponownie będą musieli stawić czoła wszystkim nastoletnim obawom, niepokojom i kwestiom, które rzekomo zostawili już dawno za sobą.”

Jest tu więcej komedii niż w oryginalnym serialu TV, ale nie szkodzi. Na ekranie będziemy świadkami świetnej współpracy aktorów Jonaha Hilla i Channinga Tatuma. Film 21 Jump Street to będzie hit.

Za kamerą stoją wspólnie Phil Lord i Christopher Miller, a w obsadzie znaleźli się Jonah Hill, Channing Tatum, Brie Larson, Dave Franco, Rob Riggle i Ice Cube. Z tego co słyszałem, to Johnny Depp, który grał główną rolę w serialu telewizyjnym o tym samym tytule, również będzie miał tu swój epizod.

Datę premiery filmu 21 Jump Street zaplanowano na 16 marca 2012 roku.
:)